ذهن ناب

به سایت ذهن ناب ارائه کننده آموزه ها و محصولات موفقیت درتمام جنبه های مادی و معنوی زندگی خوش آمدید.

محل لوگو

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 11
  • بازدید دیروز : 20
  • بازدید کل : 123158

کتاب صوتی راهنمای درون و قانون جذب ( فوق العاده کاربردی )


کتاب صوتی راهنمای درون و قانون جذب ( فوق العاده کاربردی )

چگونه آموزه های آبراهام زندگی شما رو متحول میکند

استر هیکس در این کتاب تمام موارد پنهان قانون جذب را بازگو می‌کند و به ما می‌گوید: مهم‌ترین دلیلی که به خواسته هایمان نمی رسیم، این است که هنوز درک نکرده‌ایم هر ذره در جهان هستی، شامل هم خواسته و هم ناخواسته است و اصل و اساس قانون جذب این است که شما با توجه کردن به هر چیزی، آنرا به زندگی‌تان دعوت می‌کنید، نه با فکر کردن به آن.

کتاب راهنمای درون، به شما کمک می‌کند تا بتوانید با تغییر احساس‌تان در مورد هر خواسته‌ای که دارید، آن را به راحتی وارد زندگی‌تان کنید و تجربه‌هایی جدید برای خود رقم بزنید. از آن لذت ببرید.

کتاب صوتی راهنمای درون

 لوئیز هی نویسنده کتاب پر فروش شفای زندگی میگوید:

در سفر اسرار آمیز زندگی ما دائما بدنبال پاسخی برای سوالاتمان هستیم.ما همیشه می خواهیم کنترل زندگیمان را بدست بگیریم, اما نمی دانیم چگونه این کار را انجام دهیم. کتاب راهنمای درون همه ترسها را از بین می برد.ترسها و نگرانیهای ما هر چه باشند, آبراهام نه تنها پاسخی برای آنها دارد, بلکه دستوالعملهای آسانی ارائه میدهد تا بتوانید فراتر از آن ترسها و مشکلات گام بردارید و لذتهای زندگی را تجربه کنید.

من معتقدم که معلمهایی مثل آبراهام امروزه از بهترینها محسوب می شوند.کلام او تاثیر بسیار چشمگیری در دیدگاه من نسبت به زندگی داشته است. برای گسترش دانش و آگاهی ما زمانی وجود دارد و آن زمان اکنون است.و شما همین که این کتاب را در دست می گیرید,برکت و موهبت را به زندگیتان فرا میخوانید.

هر چیزی که مورد توجه شما قرار بگیرد و هر خواسته ای که داشته باشید باعث ساطع شدن ارتعاشاتی از شما می شود . اگر چیزی را می خواهید که ندارید ، باید فقط به آن توجه کنید . زیرا طبق قانون جذب به طرف شما خواهد آمد .

اگر چیزی را می خواهید که ندارید و توجه تان را به فقدان آن معطوف کنید ، قانون جذب با فقدان آن چیز هماهنگ می شود و در نتیجه شما هیچ وقت آن را نخواهید داشت قانون این است .

کتاب بی نظیر راهنمای درون شما را در پیدا کردن اندیشه هایی که شما را به خواسته هایتان نزدیک تر و یا دورتر می کند کمک خواهد کرد . آن را بارها و بارها بخوانید و دستورالعملهای آن را به کار ببرید .

.راهنمای درون

قدرت لذت بردن از لحظه

نام ما آبراهام است و از دنیای متافیزیک با شما صحبت می کنیم . البته ، باید بدانید که همه ما دارای بعد متافیزیک هم هستیم و بنابراین تفاوتهای زیادی با هم نداریم . دنیای فیزیکی شما در اثر دنیای متافیزیکتان شکل می گیرد . در واقع ، شما و دنیای فیزیکی تان در امتداد منبع انرژی متافیزیکتان هستید . در دنیای متافیزیک ما از کلمات استفاده نمی کنیم چون به زبان احتیاج نداریم .

همچنین ، زبان و گوش نداریم تا حرف بزنیم و بشنویم ، اگرچه به خوبی با همدیگر ارتباط برقرار می کنیم . زبان متافیزیکی ما خاص و آشنایان ما کسانی هستند که ارتعاشی مشابه دارند . به عبارت دیگر ، ما ارتعاشاتمان را از خود ساطع می کنیم . این موضوع در مورد دنیای فیزیکی شما هم صدق می کند ، اگرچه بسیاری از شما این را فراموش کرده اید . …

پس از پرداخت موفقیت آمیز دو لینک برای دانلود در اختیار شما قرار خواهد گرفت. 

 موفقیت


مبلغ قابل پرداخت 12,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۲ بهمن ۱۳۹۶               تعداد بازدید : 512

دیدگاه های کاربران (0)

گروه آموزشی ذهن ناب ارائه کننده بهترین آموزه ها و محصولات موفقیت در تمام جنبه های زندگی

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما